Hakkımızda

Gaziantep Pimapen Servisi, PVC Sektöründe imalatçı bir firmadır. Firmamız, Gaziantep ve ilçelerinde pvc pencere ve kapı sistemleri imalatı, bakım ve onarımı garantili olarak yapmaktadır. Üretim aşamasından nihai tüketiciye ulaştırma aşamasına kadar her süreçte büyük bir titizlik ve profesyonel bir yaklaşımla hizmet vermekteyiz.

Başarısını rakiplerinden ziyade kendi başarısıyla sınayan Gaziantep PVC Tamircisi, bir çok projeleri ile sürekli olarak tüm süreçlerini iyileştirme ve mükemmelleştirme prensibi ile hareket etmektedir.

Firmamız, kalite yönetim şartlarına uyarak ve personelini sürekli eğiterek ve yönetime katılımını sağlayarak, PVC, Cam Kapı, Otomatik Kepenk ve Sineklik imalat ve tamiratını yapmaktadır.

Gaziantep Pimapen, Gaziantep ve ilçelerinde pimapen pencere tamiri, cam kapı ve cam balkon tamiri alanında hizmet verecek kurumsal bir firmadır. Eğitimli ve deneyimli personelleri ile sineklik, küpeşte, kepenk, duşakabin montaj ve tamirini yapma deneyimine sahiptir.

Teknolojik yenilikleri takip ederek tecrübesini geliştiren ve %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışan bir ekiple hizmet vermektedir. www.gazianteppimapen.com sitesi aracılığıyla Antep’de binlerce memnun müşteriye ulaşmıştır.

PVC kapı ve pencere, Panjur ve Kepenk Tamirini yapan firmamız Cam Balkon - Cam Kapı Sistemleri tamirini de yaparak hizmet ağını genişletmektedir. Firmamız Servis, Bakım ve Onarım ve montajda uzmanlaşmış eğitimli personelleri ile ülkemizdeki en önemli firmalarından biridir.. imalat, Montaj ve tamirde, bilinen markaların ürünlerini kullanarak hizmet sağlamayı ilke edinmekteyiz.

Montaj ve tamir işlerinizde firmamız Gazianteplilere hizmet etmekten mutluluk duyacaktır

Tags

Koordinasyon Merkezi

Şehitkamil - Gaziantep

Tel: 0551 246 5938

e- mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.