Şehitkamil PVC Servisi

Şehitkamil PVC Tamir Servisi, PVC pencere imalatında ve tamirinde yapılanmış en güvenilir firmadır. PVC kapı ve pencerelerde oluşan arızaların giderilmesinde garantili hizmet üretmektedir. PCV malzeme üzerinde ihtisas sahibi olan firmamız sürekli gelişen, büyüyen ve yeniliklerle sürekli ilerleyen firmadır. Şehitkamil PVC Pencere Servisi, Alüminyum ve PVC sektörünü her zaman yakından takip edip uygulamalar yapan ve bu sektörde hizmet veren fabrikalar, üretici bayiler ve ustalardan oluşan her türlü eksiklikleri ve sıkıntıları bilerek çözüm üretmiş, müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir. Şehitkamil PVC Kapı Pencere Servisi, siz değerli müşterilerine uzun ömürlü, dayanıklı ve kaliteli hizmet anlayışıyla pimapen pencere tamir, bakım, servis hizmeti vermektedir. Gaziantep'deki inşaatlarda artık pimapen pencereler tercih edilmektedir. Bunun nedeni daha uzun ömürlü olmasıdır. Öyle ki PVC malzeme sadece evimdeki pencerelerde kullanılmakla kalmayıp evin içinde bir çok alanda da kullanılmaktadır.

Şehitkamil Pimapen Tamiri, teknolojik yenilikleri yakından takip ederek tecrübesini geliştiren ve %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışan bir ekiple hizmet vermektedir. gazianteppimapen.com web sitesi aracılığıyla bugün başta Gaziantep ve ilçelerinde binlerce memnun müşteriye ulaşmıştır.

Evimizde kullandığımız pencereler bizim ruh sağlığımız açısından büyük öneme sahiptir. Çünkü kapalı alanlarda hayat zamanla insan ruh sağlığını tehdit etmektedir. Bu nedenle pencere sistemleri gerek yalıtım özellikleri gerekse de şık bir görüntüye sahip olmaları sayesinde gerek ülkemizde gerekse dünyada kullanılmaktadırlar. Yalıtım konusunda pencere sistemleri evinizin veya ofisinizi dışarıdaki soğuk havadan veya sokak gürültüsünden koruyabilmektedir. Bir hayli geniş bir kitle tarafından tercih edilen pimapen pencere sistemleri evinize daha da kullanışlılık katacaktır. Pimapen pencerelerde zamanla oluşabilecek arızalara karşı Şehitkamil pimapen tamiri firmamız her zaman hizmetinizdedir.

Pimapen pencere ve kapı ürünleri zaman içerisinde problemler çıkarabilir. Pimapen pencerenizin de yıllık veya kışa girmeden önce periyodik bakımlarının yapılması hem ömrünün uzamasına ve ilerleyen zaman içerisinde pvc pencerelerinde çıkabilecek arızalara karşı önlem alınmış olur. Eğer sizin de pencere sistemleri ilgili bir probleminiz varsa Şehitkamil PVC Tamir Servisi olarak sertifikalı uzman elemanlarımızla çözüm üretmek için hizmete hazırız.

Gaziantep'in her semtine hızlı hizmet verecek donanıma ve ustaya sahip firmayız. Vizyon PVC Sistemleri kamu kurumları, fabrikalar, iş yerleri ev ve ofislerdeki pencere sistemlerinin arızalarını yerinde tespit ederek çözüm üretir. Uygun fiyat ve garantili yedek parça ile en iyi çözümü sunarak netice elde eder. En iyi malzeme ve titiz işçilikle müşteri memnuniyetini gözeten anlayışla hizmet vermekteyiz.

Firmamız geniş servis ağıyla, müşterilerine montaj tamir bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Ustalarımız bu meslekte etik değerlere sadık kalarak en iyi olmayı hedeflemektedir.

Firmamızın Antep ve ilçelerinde hizmet verdiği alanlar;
- Pimapen Tamiri ve Montaj işleri
- Volkswagen Pencere ve Kapı Sistemleri
- Çift Açılım Pimapen Pencere Tamiri
- Çift Acılım Kanatlı Pimapen
- Küpeşte Montajı ve Tamiri
- Cambalkon Tamiri ve Montajı
- Cam Kapı Tamiri ve Montajı
- Motorlu Panjur Tamiri
- Sineklik İmalatı ve Tamiri
- Stor Sineklik İmalatı ve Tamiri
- Duşakabin Montajı ve Tamiri

İmalat, bakım ve onarım hizmeti verdiğimiz hizmet alanlarımızda bize telefon veya e-mail yoluyla ulaşabilir, ücretsiz keşif ve fiyatlandırma talep edebilirsiniz. Şehitkamil ilçesi pimapen tamiri işinde uzman bir ekip ile hizmetinizdedir. Bizi arayın istediğiniz PVC pencere ustası ayağınıza gelsin.

Tags

Koordinasyon Merkezi

Şehitkamil - Gaziantep

Tel: 0551 246 5938

e- mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.