Şahinbey Pimapen Tamiri

Uzman elemanlarımızla Antep'in merkez ve ilçelerinde pimapen tamiri işlerinizi itina ile yapmaktayız. Şahinbey'de her türlü pimapen tamiri, cam balkon ve cam kapı arıza ve problemlerinize yerinde kalıcı çözümler üretmekteyiz. En güvenilir pimapen kapı pencere tamir ekibi, bütün semt ve mahallelerde müşteri memnuniyeti prensibi ile sizlere hizmet etmektedir.

Pimapen pencere ve kapılarında sıklıkla oluşan arızalar pencerenin kapanmaması, kapı kilitlerinin kilitlenmemesi, su alması, soğuk hava alması, pencerelerin kapanmaması, pimapen pencerelerin menteşe kırılmaları, Volkswagen sistemlerin ayar bozuklukları, gibi benzer bir çok sıkıntılar yaşanmaktadır. Şahinbey Pimapen Tamir Servisi olarak hizmet alanlarımızda müşterilerimize kalite malzemeden garantili bir işçilikle vermeyi firma olarak ilke kabul etmekteyiz.

Her üründe olduğu gibi cam kapı ve cam balkon sistemlerinde periyodik bakımlarının yapılması gerekir; Kullandığımız sistemlerin mekanizmalarının yağlanması, izolasyonlarının zamanı geldiğinde elden geçirilmesi, cam ve pencere ayarlarının tekrar yapılması hayatınızı kolaylaştırır.

Firmamız, küpeşte ve sineklik imalatı ve montajı alanında da tüm İzmitlilere hizmet etmekten mutluluk duyar.

Şahinbey pimapen tamiri ekibimiz profesyonel ustalarıyla sizlere pimapen pencere ve kapı sistemleri hakkında bilgilendirmek için müşteri danışma hattımızda sizleri bekliyor.

Tags

Koordinasyon Merkezi

Şehitkamil - Gaziantep

Tel: 0551 246 5938

e- mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.