Gaziantep Pimapen Tamiri

Kentsel dönüşümün ülkemizde hızla yayıldığı günümüzde Gaziantep'teki eski binaların yıkılıp yerine yenilerinin yapıldığını görmekteyiz. Bu değişim ile birlikte kapı ve pencerelerde kullanılan malzemeler farklılık göstermektedir. Ahşap olan kapı pencereler tercih edilmemekte, bunun yerine pvc hammaddesi ile imal edilen kapı ve pencereler monte edilmektedir. PVC pencereler ahşap olanlara nazaran daha uzun ömürlüdür. Ayrıca çift camlı olarak monte edilen penceler dışarıdaki soğuğu, nemi engellemektedir.

Biz burada PVC kapı pencere imalatı yapan Vizyon PVC Sistemleri olarak vermiş olduğumuz hizmetleri ziyaretçilere aktarmaya çalışacağız.

PVC Pencere İmalatı

Firmamız, Gaziantep'te PVC Sektöründe hizmet üreten en çok bilinen imalatçı bir firmalardan biridir. Firmamız, Gaziantep ve ilçelerinde pvc pencere ve kapı sistemleri imalatı yapmaktadır. Üretim aşamasından nihai tüketiciye ulaştırma aşamasına kadar her süreçte büyük bir titizlik ve profesyonel bir yaklaşımla hizmet vermekteyiz.

Gaziantep Pimapen Tamir Servisi

Gaziantep Vizyon Pimapen Tamir Servisi pvc kapı ve pencere tamir işlerini profesyonel bir ekiple itina ile yapmaktadır. Gaziantep'de her türlü pimapen tamiri, cam balkon tamiri ve cam kapı tamirini yerinde kalıcı çözümler üretmektedir. PVC Tamir servisimiz pvc kapı ve pencere sistemleri üzerinde yapılanmış uzman bir ekiple çalışmaktadır

Pimapen pencere ve kapılarında sıklıkla oluşan arızalar pencerenin kapanmaması, kapı kilitlerinin kitlenmemesi, su alması, soğuk hava alması, pencerelerin kapanmaması, pimapen pencerelerin menteşe kırılmaları, Volkswagen sistemlerin ayar bozuklukları, gibi benzer bir çok sıkıntılar yaşanmaktadır. Gaziantep Pimapen olarak hizmet alanlarımızda müşterilerimize kalite malzemeden garantili bir işçilikle vermeyi firma olarak ilke kabul etmekteyiz.

Pimapen Tamirinde Yapılan Uygulamalar

  • İspanyolet ve Kilit değişimi
  • PVC Pencerelerde kırılan kolların yenisi ile değişimi
  • Pimapen peencerelerde eskiyen, kırılan menteşelerin değişimi
  • Pencere ayarlarının yapılması
  • Pencerede çift açılım ayarları
  • Kilitli Kapı Ayarlarının yapılması
  • PVC Kapılara Hırsız Kilidi Takılması
  • Su geçiren pencerelerde komple pencere izolasyonu

PVC pencereler yazın havaların ısınmasıyla genleşir, kışın da soğuklarla beraber büzüşür. Petrol ürünü olan Pimapen pencereler genleşme ve büzüşme sonucu kenarlarından hava geçirebilirler. Bu olumsuz durumla beraber pencere kenarlarından içeri hava girer. Yaşam kalitemizi bozan bu durumdan kurtulmanın yolu pencere kenarlarının izolasyonu ile mümkündür.

GAZİANTEP İLÇELERİ PİMAPEN SERVİS BÖLGELERİ BURADA

Ev ve ofis ısı yalıtımında bina duvarlarına yapılan yalıtım kadar, kapı ve pencerelerin de standartlara uygun hale getirilmesi gerekiyor PVC kapı pencereler, açılıp kapanmaya ve genleşmeye bağlı olarak zaman içinde arızalanıyor. Açılan görünmez yanaklarından içeriye soğuk üflemeye başlıyor. Pimapen pencere ustalarımız pencerelerdeki sorunun neden kaynaklandığını gözlemleyip, gerekli müdahaleyi yapıp ısı kaybınızı engelleyeceklerdir.

PVC pencerelerdeki bu sorun hem mekanizmanın bozulmasina, hem ses yalıtımının azalmasına, hem de ısı kaybına neden olacaktır.

Tam olarak kapanmayan pvc açılır kanat pencere dışarıdan esen rüzgar sayesinde kasa içine toz biriktirir ve rüzgar ve soguğu içeriye alır, bu durum size ısı kaybı yaşatacaktır. Bu yüzden ısı masraflarınız artmadan bu arızayı gidermelisiniz. Uzun süreli tamir edilmeyen bu sorun pvc mekanizmasında korozon ve oksitleşmeye sebep olur ve mekanizma çok daha kolay bozulur, sorun büyümeden servis hizmeti alarak masraflarınızın artmasını engelleyin.

Unutmayın; pvc kapı ve pencerelere yaptıracağınız bakım size yüzde 20 ısı tasarrufu sağlar. Antep pimapen tamir ekibimiz profesyonel ustalarıyla sizlere pimapen pencere ve kapı sistemleri hakkında bilgilendirmek için müşteri danışma hattımızda sizleri bekliyor.

Gaziantep Pimapen Tamiri
Gaziantep PVC Pencere ve Kapı Tamir Servisi

Gaziantep Cam Kapı ve Cam Balkon sistemleri Tamiri

Her üründe olduğu gibi cam kapı ve cam balkon sistemlerinde periyodik bakımlarının yapılması gerekir; Kullandığımız sistemlerin mekanizmalarının yağlanması, izolasyonlarının zamanı geldiğinde elden geçirilmesi, cam ve pencere ayarlarının tekrar yapılması hayatınızı kolaylaştırır.

Tags

Koordinasyon Merkezi

Şehitkamil - Gaziantep

Tel: 0551 246 5938

e- mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.