Araban Pimapen Tamiri

Araban Pimapen Tamiri hızla büyüyen bir yapıya sahip olan Araban'da pimapen pencere ve kapı imalatı ve tamiri hizmeti vermektedir. Firmamız, 2015 yıllardan itibaren hızla yenilen binalarda kullanılan pimapen pencere ihtiyacına modern bir anlayışla hizmet vermektedir.

PVC imalatçısı ve bakım ekibi olarak pimapen tamir işlerinizi profesyonel bir ekiple itina ile yapmaktayız. Araban ilçemizin her türlü küpeşte, pimapen tamiri, cam balkon tamiri ve cam kapı tamiri arıza ve problemlerinize yerinde kalıcı çözümler üretmekteyiz

Pimapen pencere ve kapılarında sıklıkla oluşan arızalar pencerenin kapanmaması, kapı kilitlerinin kitlenmemesi, su alması, soğuk hava alması, pencerelerin kapanmaması, pimapen pencerelerin menteşe kırılmaları, Volkswagen sistemlerin ayar bozuklukları, gibi benzer bir çok sıkıntılar yaşanmaktadır. Gaziantep Pimapen olarak hizmet alanlarımızda müşterilerimize kalite malzemeden garantili bir işçilikle vermeyi firma olarak ilke kabul etmekteyiz.

Her üründe olduğu gibi cam kapı ve cam balkon sistemlerinde periyodik bakımlarının yapılması gerekir; Kullandığımız sistemlerin mekanizmalarının yağlanması, izolasyonlarının zamanı geldiğinde elden geçirilmesi, cam ve pencere ayarlarının tekrar yapılması hayatınızı kolaylaştırır.

Profesyonel pimapen tamir ekibimiz ehil ustalarıyla sizlere pimapen pencere ve kapı sistemleri hakkında bilgilendirmek için müşteri danışma hattımızda sizleri bekliyor.

Araban Pimapen Tamiri

Tags

Koordinasyon Merkezi

Şehitkamil - Gaziantep

Tel: 0551 246 5938

e- mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.